Úvod > Obec > Hlášení obecního rozhlasu > Hlášení ze dne 17. 8. 2023

Hlášení ze dne 17. 8. 2023

Český rozhlas Olomouc ve spolupráci s obcí Žerotín si Vás dovoluje pozvat v sobotu 19. 8. 2023 od 16:00 hodin do areálu hřiště za kulturním domem na společenskou akci nazvanou "Veselice s Českým rozhlasem Olomouc".

Vystoupí folková skupina ZAKAFY, následuje skupina WILSNE! ve stylu rock-blues a závěr bude patřit rockové skupině ATOM ROCK. Celý program je moderován zástupci ČRo Olomouc, který také připravil pro účastníky veselice zajímavou tombolu.

Občerstvení zajišťuje TJ Sokol Žerotín ve formě dobrot z udírny, nealko i alko nápojů a točené pivo. Vstup na víceúčelovou nádrž bude po dobu akce zdarma a děti se mohou těšit kolem 17 hodiny na hasičskou pěnu.

Přijďte proto strávit pěkné odpoledne na místní hřiště. Těší se na Vás pořadatelé.